НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
13.07.2022 3585

В Росії істерика: Арестович розповів, що витворяють на фронті HIMARS-життєдайні

HIMARS - це зброя, якій неможливо протистояти. Вони змінили ситуацію на полі бою на користь України.

HIMARS – точна, потужна і ефективна зброя. Жодний цивільний не постраждав. Всього було нанесено 30 ударів впродовж кількох діб.

Про це заявив керівник Офісу президента Олексій Арестович під час розмови з російським адвокатом, правозахисником та журналістом Марком Фейгіним. Пише ТСН 

"В Росії істерика. Це зброя, якій неможливо протистояти. Всі заходи, які можуть вживатися: розпорошення, розходження – погіршують бойові можливості російської армії. Тому що принцип застосування військ – це концентрація. Будь-яке розподілення ніби сприяє, але з іншого боку послаблює бойовий потенціал військ", - сказав Арестович.

За його словами, якби HIMARS не відпрацювали, то наступ північніше та південніше Бахмута був би значно сильнішим.

"Артилерія, перш за все. А тепер вони, як у старі добрі часи, вимушені таранити все піхотою та танками, залишаючи там купу трупів і знову застосовують ідіотську тактику, яка залишає їх без живої сили та техніки. Цього разу з дуже слабкою перспективою заміни чи посилення. Тому HIMARS-життєдайні реально змінили ситуацію на полі бою, дуже сильно на нашу користь. І це 10 машин, грубо кажучи", - додав Олексій Арестович.

Нагадаємо, раніше Арестович повідомив, що оперативна пауза на фронті, яку анонсувала Росія, тривала 45 хвилин.

Оценка материала:

5.00 / 5
В Росії істерика: Арестович розповів, що витворяють на фронті HIMARS-життєдайні 5.00 5 5
Політика / Україна
13.07.2022 3585
Еще материалы раздела «Україна»