НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
14.07.2022 2088

"Викинув 4 тисячі співробітників": Арестович прокоментував відмову Ахметова від медіабізнесу

Наразі радник голови офісу президента пропонує подивитися, як бізнесмен Рінат Ахметов буде прощатися із співробітниками медіа.

У передаванні українським бізнесменом Рінатом Ахметовим медіабізнесу в "управління державі" немає якогось підступу. Пише ТСН. 

Про це в інтерв’ю Наталії Мосейчук сказав радник голови офісу президента Олексій Арестович.

"Це величезні кошти: 100 млн на місяць. Зараз бізнесу немає, тому що більшість активів захоплено або зруйновано. Кажуть, що він будує завод чи в Болгарії, чи десь ще... І кидати на неприбуткову діяльність, якими були його канали, як кажуть фахівці, такі гроші він просто не має змоги. До того ж тут можна підставити державу: "Ви хотіли - ось. Тепер у вас 4 тисячі співробітників, яких ви маєте забезпечити робочими місцями"", - зазначив Арестович.

Він також додав, що хотів би поставити питання до співробітників Ахметова, чи не бажають вони висловитися з цього приводу?..

"Це ж було раптове рішення. Я не думаю, що їх попереджали заздалегідь", - замислився радник.

За його словами, війна сама по собі виконає закон про деолігархізацію, тому що олігархів у цій країні не залишиться фізично.

"Зараз ми побачимо, як вони будуть прощатися із людьми. Що має робити лідер, так це піклуватися про людей ціною власного здоров'я", - додав Арестович.

Нагадаємо, український мільярдер Рінат Ахметов заявив, що відмовляється від своїх медіа та передає їх в управління державі. Він додав, що цього тижня "Медіа Група Україна" відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів, ліцензій друкованих медіа в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 5
"Викинув 4 тисячі співробітників": Арестович прокоментував відмову Ахметова від медіабізнесу 5.00 5 5
Бізнес / Ринки та компанії
14.07.2022 2088
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»