НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 17 липня для всіх знаків зодіаку: у життя увірвуться несподівані зміни  Спека може вивести холодильник з ладу: перевірте це насамперед, щоб не залишитися без продуктів  В Україні 17 липня без опадів, вдень подекуди до +34°  Зеленський призначив виконувача обов'язків міністра оборони  Кабмін Корецького. Рада затвердила оновлений склад уряду  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 17 липня  Україну накриває антициклон: де буде спекотно 17 липня й чи зміниться щось на вихіднихвсі новини дня
Політика
Україна
14.07.2022 686

"Країна-вбивця": Зеленський прокоментував ворожий удар по Вінниці

Президент України Володимир Зеленський прокоментував сьогоднішній удар по Вінниці.

d8f1eee40e4db4e8ff0fe367fabc6c21_14.07.22

Глава держави вкотре наголосив, що Росія - це країна-терорист, яка вбиває мирне населення України. Пише ТСН. 

Про це він написав у своєму Телеграмі.

Зеленський зазначив, що внаслідок ворожого удару по місту є поранені та загиблі, серед них – маленька дитина.

"Щодня Росія нищить мирне населення, вбиває українських дітей, спрямовує ракети по цивільних об’єктах. Де немає нічого військового. Що це, як не відкритий терористичний акт? Нелюди. Країна-вбивця. Країна-терорист", - написав президент.

Нагадаємо, близько 11:00 у Вінниці прогриміли вибухи. Російські ракети поцілили в будівлю з офісними приміщеннями. Від ударів постраждали також Будинок офіцерів та розташовані неподалік житлові будинки.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Країна-вбивця": Зеленський прокоментував ворожий удар по Вінниці 5.00 5 2
Політика / Україна
14.07.2022 686
Еще материалы раздела «Україна»