НОВИНИ ДНЯ: Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  Гороскоп на 27 липня за картами Таро: Дівам - терпіння, Тельцям - успіх  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  Гороскоп на 27 липня: Рибам - не поспішати, Овнам - нові завдання  Головна помилка під час поливання огірків: що насправді вбиває урожай і як це виправити  27 липня: церковне свято сьогодні - що зробити на Пантелеймона для здоров’я  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 27 липня — 2 серпнявсі новини дня
Політика
Світ
19.07.2022 686

Услід за Литвою та Польщею: Норвегія почала збір коштів на Bayraktar для ЗСУ

Раніше подібні кампанії було проведено у Польщі та Литві.

6694e07e4a10e363de828ebbc1ae2572_19.07.22

Норвежці, услід за литовцями та поляками, вирішили зібрати гроші на купівлю безпілотника Bayraktar TB2 для Збройних сил України.

Про це інформує Spleis. Пише ТСН. 

Організатори збору коштів заявили, що кожен громадянин може пожертвувати на Bayraktar TB2 щонайменше 10 крон. Вони планують зібрати 55 мільйонів крон (близько 5,5 мільйонів доларів) та передати їх до фонду допомоги при посольстві України.

Перша тисяча людей, яка пожертвує щонайменше 250 крон, допоможе вибрати назву для безпілотника.

Подібні кампанії було проведено у Польщі та Литві. Литва зібрала гроші на 1 байрактар ​​за три дні, Польща – на 3 байрактари, а Україна – на 3 байрактари за кілька днів.

Нагадаємо, виробник безкоштовно передасть ЗСУ безпілотники Bayraktar, на які українці збирали гроші.

Оценка материала:

5.00 / 2
Услід за Литвою та Польщею: Норвегія почала збір коштів на Bayraktar для ЗСУ 5.00 5 2
Політика / Світ
19.07.2022 686
Еще материалы раздела «Світ»