НОВОСТИ ДНЯ: Ведуть до Софійського собору: в Києві знайшли загадкові підземні ходи  Чого очікувати на ринку нерухомості в Києві: експерт відповів  Ще одне правило. Як українцям виїжджати з Польщі без втрати тимчасового захисту  Огляд нерухомості у Києві 2023: як змінилися ціни у різних районах, основні тенденції  Україна невдовзі може залишитися без тактичної авіації: пілот "Джус" описав загрози  Аналітики підрахували, скільки військової техніки втратила Росія з 24 лютого  "Українські бандерівці" на Leopard та "нацистська агресія" Заходу проти РФ: яку маячню видав Путін у Волгоградівсе новости дня
Політика
Україна
19.07.2022 417

"Оборона досить серйозно побудована": військовий експерт - про імовірність наступу окупантів на Харків

Військовий експерт Олег Жданов оцінив імовірність повторного наступу ворога на Харків.

Загроза нападу російських окупаційних військ на Харків відсутня, адже необхідних ресурсів у ворога на сьогодні немає. Пише ТСН. 

 

Про це 18 липня розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму Youtube-каналі.

"Тих військ, які знаходяться на харківському напрямку, навіть з урахуванням 144-ї танкової дивізії з 20-ї армії, недостатньо, щоб рухатися на місто. По-перше, треба прорвати нашу оборону, а вона там досить добре укріплена. Про це навіть свідчить те, що Росія, кинувши в бій резерви, змогла відновити становище по тій лінії, з якої ми відтісняли їх до кордону. Далі вони пройти не змогли. Так, вони повернулися на вихідні позиції, нам довелося відступити на них, але далі вони не пройшли. Оборона досить серйозно побудована", - заявив він.

Водночас Жданов припустив, що окупанти продовжать обстрілювати місто, зокрема з авіації та артилерії.

Нагадаємо, що ТСН отримала ексклюзивні кадри звільнення Дементіївки, яка і зараз унеможливлює наступ на Харків.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Оборона досить серйозно побудована": військовий експерт - про імовірність наступу окупантів на Харків 5.00 5 1
Політика / Україна
19.07.2022 417
Еще материалы раздела «Україна»