НОВИНИ ДНЯ: Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  Хто оплачує ремонт техніки в орендованій квартирі: як має бути за законом  Земля навпаки: світ на Титані шокує парадоксами, де річки течуть газом, а гори створені з води  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Після 13 серпня життя може набрати нових обертів: три знаки китайського гороскопу, яким важливо не проґавити цей період  Чому не можна прати одяг за 90°C або 40°C: лікар розкрив правильну температуру прання для більшості речейвсі новини дня
Політика
Росія
21.07.2022 2104

Кадиров хоче зрадити Путіна, а Росія "третю чеченську" не витримає - військовий експерт

Якщо у Чечні оголосять про відокремлення від РФ, то Росія вже третю чеченську кампанію не витягне, тому що нічим, каже Олег Жданов.

Голова Чечні Рамзан Кадиров, можливо, хоче відокремитися від Російської Федерації. Пише ТСН. 

Таку думку в інтерв'ю ведучій 1+1 Наталі Мосейчук 20 липня висловив військовий експерт Олег Жданов, коментуючи нещодавню заяву Кадирова, де він попросив Кремль розмістити в Чечні системи протиповітряної оборони і назвав це "попереджувальним тактичним заходом".

"Тому що Чечня, як суб’єкт федерації, перебуває у єдиній системі ППО Росії, і протиракетної оборони, яку вони позиціонують як таку, що зіб’є всі ракети НАТО. Хоча, дивлячись на те, що вони не можуть збити ракети, які начебто на Бєлгород летять з території України, то тоді яка в них система, що вона може і не може. Кадиров, який просив окреме ППО, згадав другу чеченську війну, коли російська авіація бомбила Чечню і треба було захищати повітряний простір? Тоді у нього десь у голові ідея Ічкерії. Він один раз зрадив Ічкерію, тепер хоче зрадити РФ. Мене така позиція Кадирова не дивує", - сказав Жданов.

Наталія Мосейчук та Олег Жданов висловили сумнів, що Путін дасть Кадирову окреме ППО.

"І навіть Білорусі не дадуть ракетні частини, що Путін обіцяв. Він сьогодні боїться роздавати війська. Він в Тегерані вмовляє Туреччину та Іран не чіпати зони відповідальності всередині самої Сирії. Тому що Росія сьогодні не в змозі протистояти або відстоювати власні інтереси у тій же Сирії. Ніхто не дасть. Але якщо вони оголосять знову про відокремлення від РФ, то Росія вже третю чеченську кампанію не витягне. Нічим", - підсумував Олег Жданов.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кадиров хоче зрадити Путіна, а Росія "третю чеченську" не витримає - військовий експерт 5.00 5 2
Політика / Росія
21.07.2022 2104
Еще материалы раздела «Росія»