НОВИНИ ДНЯ: Зеленський домовився з Трампом про постачання ракет для Patriot: подробиці  Від Ocean Plaza до заводів: Україна пришвидшує продаж санкційного майна росіян  Федоров оголосив про посилення ЗСУ: нові домовленості зі США та допомога у 2026 році  Демографічна прірва: в Україні на одного новонародженого припадає троє померлих  Угода на $800 млрд для України: який "план процвітання" готують ЄС та США — Politico  Гороскоп на 24 січня за картами Таро: Левам - проявити жорсткість, Дівам - пастки  НАТО без США навіть не захистить членів Альянсу, - Зеленськийвсі новини дня
Політика
Світ
21.07.2022 1698

"Війна старперів": російська молодь не підтримує агресію Путіна

Війну Росії проти України в закритих російських колах називають "війною старперів". Адже більшість прихильників агресії – люди віком від 60 років.

Водночас велика частина молоді в Росії виступає проти війни, адже розуміє, що саме їх стосуватиметься перша хвиля мобілізації, якщо таку оголосять. Пише ТСН. 

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів в інтерв’ю телеведучій на "1+1" Наталії Мосейчук.

"Дуже цікава соціологія (в Росії – ред.). "Війна старперів" – так називають цю війну в Російській Федерації в закритих колах. Вони провели закриту соціологію, я так розумію, на замовлення Кремля. І вона показала, що оці 72%, які вони там тиражують на всю країну, – це категорія 60+. Це 72% в цій віковій категорії підтримують війну з Україною. В категорії 20-30 років більше 40% – проти війни", – розповів експерт.

"І підтримують війну серед молоді там щось менше 20%. Тому що вони розуміють, що перша хвиля мобілізація буде стосуватиметься саме їх", – зауважив Жданов.

Нагадаємо, за даними американських аналітиків, спроби президента РФ Володимира Путіна "захистити" етнічних росіян від масової мобілізації можуть викликати опір у деяких етнічних групах, які несуть непропорційно великий тягар війни.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Війна старперів": російська молодь не підтримує агресію Путіна 5.00 5 2
Політика / Світ
21.07.2022 1698
Еще материалы раздела «Світ»