НОВИНИ ДНЯ: Важкий період закінчується: 3 знаки зодіаку відчують полегшення після 5 грудня  Зарплати військовим не підвищать, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль  Росіяни переоцінили свої сили і зазнають втрат: у ЗСУ розповіли про ситуацію у Куп'янську  Моді приймає Путіна з почестями: що означає для України поїздка "фюрера" до Індії  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний мороз  Половина європейців вважають Трампа ворогом Європивсі новини дня
Політика
Україна
21.07.2022 1063

Отримання паспорта держави-агресора має розглядатись як злочин - Верещук

Отримання громадянином України - незалежно від мотивів - паспорта держави-агресора має розглядатись як злочин.

Таку думку висловила в Телеграмі віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, передає Укрінформ

"Вороги поспішають з видачею своїх паспортів та підготовкою до своїх "референдумів". Тут не має бути жодних ілюзій: паспорти та "референдуми" - це російська зброя, більш небезпечна, ніж ракети. Маємо чітко сказати: це злочин проти нашої держави! Щодо отримання паспортів юристи кажуть, що можуть бути певні дуже невеликі винятки. Наприклад, отримання паспорта, щоб переїхати на підконтрольну Україні територію", - йдеться у повідомленні.

На думку Верещук, "засадничо, будь-яке отримання українським громадянином (незалежно від мотивів) паспорта держави-агресора має розглядатись як злочин".

Віцепрем'єр висловила переконання, що для реальної протидії окупації слід зайняти чіткішу та суворішу позицію щодо отримання паспортів від загарбників та голосування на їхніх "референдумах".

Як повідомляв Укрінформ, Державне бюро розслідувань, яке ініціювало відсторонення заступника голови Харківської обласної ради Богдана Мальованого від займаної посади, має докази, що посадовець має російське громадянство.

Оценка материала:

5.00 / 2
Отримання паспорта держави-агресора має розглядатись як злочин - Верещук 5.00 5 2
Політика / Україна
21.07.2022 1063
Еще материалы раздела «Україна»