НОВОСТИ ДНЯ: Ментальне здоров’я українців поліпшується, охочих повернутися додому все більше  Курячі яйця за 100 гривень: експерти попереджають про зростання цін  Кремль виділить Білорусі півтора мільярда доларів  Погода в Україні на п'ятницю, 7 жовтня  "Це котел": щойно мобілізовані росіяни вже затиснуті на Херсонщині між ЗСУ та Дніпром  Інфляція в Україні пришвидшилася: НБУ назвав причини зростання цін за останній місяць  В Украину пришло «бабье лето» - без дождя и до +22°все новости дня
Політика
Європа
23.07.2022 4722

Придністров'я має намір увійти до складу Росії. У Молдові відповіли

Влада невизнаного Придністров'я заявила про намір домагатися незалежності з подальшим входженням до складу Росії.

Про це заявив глава МЗС невизнаного Придністров'я Віталій Ігнатьєв, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Newsmaker.

За його словами, вектор Придністров'я протягом усіх років існування регіону "залишається незмінним".

"Це відображено в підсумках референдуму 17 вересня 2006 року, де чітко позначено: незалежність з подальшим вільним приєднанням до РФ. Незалежність країни - безумовний пріоритет", - заявив Ігнатьєв.

У свою чергу в Бюро реінтеграції Молдови відреагували на заяву Ігнатьєва, заявивши, що міжнародні партнери і конституційна влада рішуче підтримують формулу мирного врегулювання придністровського конфлікту, поважаючи суверенітет і територіальну цілісність Молдови в межах її міжнародно визнаних кордонів.

У відомстві підкреслили, що реінтеграція Молдови є основною метою переговорів про врегулювання придністровського конфлікту.

Нагадаємо, уряд Молдови планує проаналізувати закони та міжнародні угоди з СНД на предмет протиріччя з нормами і вимогами Євросоюзу.

Крім того, президент Франції Еммануель Макрон заявляв, що заявка Молдови на вступ до ЄС, є "цілком законною", незважаючи на ситуацію з Придністров'ям.

Оценка материала:

5.00 / 3
Придністров'я має намір увійти до складу Росії. У Молдові відповіли 5.00 5 3
Політика / Європа
23.07.2022 4722
Еще материалы раздела «Європа»