НОВОСТИ ДНЯ: Можуть образити і заарештувати: в РНБО розповіли, як білорусів карають за спілкування державною мовою  Гордон показав відео з Лолітою, де вона називає українців "бандерівцями": "У неї вселився диявол. І, схоже, не один"  Нацбанк має два сценарії щодо гривні – експерт  Учені знайшли залишки палацу кровожерного онука Чингісхана  Космічний апарат NASA побачив, як комета врізалася в Сонце  "Партизани будуть раді": стало відомо, куди тікають окупанти з правого берега Дніпра у Херсонській області  Закон про легалізацію зброї ухвалять найближчим часом, - Монастирськийвсе новости дня
Політика
Європа
27.07.2022 276

Після скандальної заяви Орбана про "змішування рас" його радниця пішла з посади

Вона попросила про відставку та надала журналістам копію листа, якого надіслала прем'єр-міністру Угорщини Орбану.

Жужа Хегедюш, радниця прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, пішла з посади після його скандальної промови про "змішування рас" і "занепад Європи". Пише ТСН. 

Про це пише видання HVG.

Хегедюс відповідала за питання соціальної інклюзії і загалом мала дружні стосунки з Віктором Орбаном близько двох десятиліть.

У тексті листа, якого вона передалу прем’єр-міністру Угорщини вранці, 26 липня, Жужа Хегедюш пише, що з прикрістю змушена завершити співпрацю з Орбаном у зв’язку з його "ганебною позицією".

"Хоча ви ніколи не обмежували мою свободу дій, я тепер маю публічно розірвати зв’язки через те, що пролунало", - заявила вона.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив гучну заяву, виступивши проти "змішування рас". Він заявив, що європейські раси не повинні поєднуватися з неєвропейськими. Його висловлювання викликало хвилю критики.

Оценка материала:

5.00 / 2
Після скандальної заяви Орбана про "змішування рас" його радниця пішла з посади 5.00 5 2
Політика / Європа
27.07.2022 276
Еще материалы раздела «Європа»