НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
27.07.2022 1259

"Фатальний місяць для РФ": Фейгін розповів, чому росіяни і Путін бояться серпня

Фейгін припустив, що серпень – це місяць, якого найбільше бояться окупанти і сам Путін.

e70f0574259b7c874bd7aa294d285549_27.07.22

Росіяни бояться серпня, адже багато "поганих" подій для РФ траплялися саме у цьому місяці. Серпень 2022-го може стати для РФ фатальним. Пише ТСН, 

Про це сказав російський правозахисник Марк Фейгін у розмові з журналістом Дмитром Гордоном, інформує gordonua.com.

"Серпень, як я вже говорив багато разів, – критичний, фатальний місяць для Росії. У Росії його, серпня, бояться. Раніше жовтня боялися – тепер серпня. Тому що в серпні найзначніші події відбувалися", – сказав Фейгін.

За словами правозахисника, Путін "людина – не чужа містиці" і може вірити в якісь містичні дати.

"Він у ці речі вірить: що, значить, є така залежність від календаря, або від географії, або від чогось ще і що вона, загалом, має доленосний характер", – сказав Фейгін.

Правозахисник стверджує, що найбільший страх Путіна зараз – ймовірність звільнення Херсона й правобережного плацдарму у серпні.

На думку Фейгіна, Путін думає над тим, як уникнути воєнної поразки в Україні. Зокрема диктатор може запропонувати укласти додаткову угоду про перемир'я на півдні України нібито для безпечного вивезення зерна з українських морських портів. Окупанти використають це для закріплення лінії розмежування, щоб сконцентруватися на бойових діях на сході.

Раніше Марк Фейгін розповів, що працівники апарату президента Росії Володимира Путіна перебувають у стані страху та невпевненості, адже не знають, чим закінчиться війна проти України.

Оценка материала:

5.00 / 6
"Фатальний місяць для РФ": Фейгін розповів, чому росіяни і Путін бояться серпня 5.00 5 6
Політика / Україна
27.07.2022 1259
Еще материалы раздела «Україна»