НОВОСТИ ДНЯ: Люті морози чи потепління: якою буде зима в Україні  Корабель NASA спробує збити супутник астероїда. Де і коли дивитися  Санду пригрозила позбавленням громадянства тих, хто погодиться воювати на боці Росії  Мобілізація в Росії: експерт пояснив, чого очікувати від секретного розпорядження Путіна  Майже всюди дощі, але вдень до +23: прогноз погоди на 27 вересня  Сервісні центри МВС змінили правила видачі прав водія: що нового  McDonald's відкриває ще 7 ресторанів у Києві: дата та список адресвсе новости дня
Бізнес
Економіка
27.07.2022 268

Євросоюз має намір подвоїти імпорт української електроенергії

Єврокомісарка з питань енергетики Кадрі Сімсон заявила про те, що Євросоюз найближчим часом хоче подвоїти імпорт української електроенергії.

Про це йдеться на сайті Європейської Комісії.

"Разом нам у березні вдалося рекордно швидко синхронізувати Україну та Молдову з європейською мережею. Це був історичний і символічний момент. Я продовжуватиму підтримувати наступні кроки до повномасштабної торгівлі електроенергією з Україною", – заявила Кадрі Сімсон.

Зазначається, що перші транскордонні комерційні обміни електроенергією почалися в кінці червня з Румунією, а уже в липні зі Словаччиною.

Наразі торгова потужність обмежена 100 МВт, але Європейська мережа операторів систем передачі електроенергії збирається на цьому тижні, щоб прийняти рішення про подвоєння цього показника.

Кадрі Сімсон додала, що ЄС зосереджений на забезпеченні працездатності українських систем електро- і газопостачання в умовах війни. А той факт, що електрика і газ продовжують надходити, свідчить про надзвичайну рішучість і прихильність тих, хто працює в українському енергетичному секторі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Євросоюз має намір подвоїти імпорт української електроенергії 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
27.07.2022 268
Еще материалы раздела «Економіка»