НОВИНИ ДНЯ: Ідеальний момент усе виправити: 4 знаки зодіаку отримають потужний знак від Всесвіту 11 грудня  Путін перебільшує стійкість російської економіки  Донбас і вибори під час війни: що обговорюють у мирному плані та навколо нього  Чи можливі вибори в Україні під час війни: в Раді зробили заяву  "Демілітаризована зона" з подвохом: в ЗМІ вскрили "підводний камінь" плану США  Кремль панічно відкидає будь-які вибори в Україні: в ISW розкрили справжні наміри Путіна  Більше не паперовий. Військовий квиток у "Резерв+" зробили основнимвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
28.07.2022 788

У Михайлівському соборі - літургія до річниці хрещення Русі-України

У Михайлівському Золотоверхому соборі Києва відбувається Божественна літургія у день святкування 1034-ї річниці хрещення Русі-України.

630_360_1613818400-509_28.07.22

Літургію очолює предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Трансляцію літургії можна подивитися на Фейсбуці Михайлівського собору.

Як повідомлялося святкування Дня хрещення Київської Русі-України було запроваджено указом Президента України 25 липня 2008 року. Датою свята обрали 28 липня – день вшанування пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Саме за князювання Володимира християнство стало державною релігією Київської Русі.

Цього року Україна святкує 1034-ту річницю хрещення Київської Русі.

Також Україна сьогодні вперше відзначає День української державності. Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України, запропонував торік Президент Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Тоді ж глава держави підписав відповідний указ про затвердження Дня державності.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Михайлівському соборі - літургія до річниці хрещення Русі-України 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
28.07.2022 788
Еще материалы раздела «Суспільство»