НОВИНИ ДНЯ: Атмосферний фронт несе в Україну дощі: де різко зміниться погода  Трамп розкрив несподівану тактику щодо ядерної угоди з Іраном  Між Путіним і Сі немає "дружби без меж": як війна проти України зробила РФ залежною від Китаю — The Times  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощі  Усик після перемоги відреагував на протест Верховена щодо результату бою  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомовсі новини дня
Політика
Україна
28.07.2022 718

Сенат США визнав РФ країною-спонсором тероризму

Сенат США одноголосно схвалив резолюцію, що закликає держсекретаря Ентоні Блінкена оголосити Росію державою-спонсором терорзму.

Про це повідомляє New York Times.

У резолюції йдеться, що Росію необхідно визнати країною, що спонсорує тероризм за її дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні, які призвели "до загибелі незліченної кількості невинних чоловіків, жінок і дітей".

"Збройні сили Російської Федерації скоїли численні сумарні страти безневинних мирних жителів і спробували приховати свої злочини масовими похованнями по всій Україні", - говориться в законопроекті Сенату.

Відзначається, що аналогічна міра була схвалена в Палаті представників, де спікер Ненсі Пелосі, як очікується, буде рішучим прихильником її прийняття. Однак право призначати державного спонсора тероризму належить Держдепартаменту.

Видання підкреслює, що прийняття резолюції Сенатом чинить ще більший тиск з боку Конгресу на адміністрацію президента Джо Байдена.

Оценка материала:

5.00 / 1
Сенат США визнав РФ країною-спонсором тероризму 5.00 5 1
Політика / Україна
28.07.2022 718
Еще материалы раздела «Україна»