НОВИНИ ДНЯ: Обмеження для служби в армії: юрист пояснив, що робити охочим вступити до лав ЗСУ  Сніг та ожеледиця: до якої погоди слід готуватись в перші вихідні зими  У російської армії виникла проблема на фронті: про що йдеться  У демократів немає запасного плану, якщо Байден відмовиться йти на другий термін, - Reuters  Україна у 2024 році збільшить виробництво ракет і техніки у кілька разів, - Міноборони  Погода в Україні 2 грудня: де в суботу будуть дощі, снігопади й мороз  Снайпери та розвідники: ким хоче бути більшість рекрутів "Азова"всі новини дня
Бізнес
Економіка
28.07.2022 425

Після підвищення офіційного курсу на 25%, пропозиція валюти на міжбанку перевищила попит

Підвищення офіційного курсу НБУ на 25% до 36,6 гривень спричинило зміну ситуації на міжбанку. На ринку утворився надлишок валюти.

Про це повідомляє голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин у Facebook.

"Зміна офіційного курсу гривні суттєво збільшила продаж клієнтами банків іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку, який під час торговельних сесій 22.07 та 25.07 суттєво перевищував попит на неї", - написав він.

Як зазначив Данилишин, це, у свою чергу, суттєво скоротило чистий продаж Національним банком іноземної валюти на ринку минулого тижня та навіть дозволило перейти до чистого викупу надлишку пропозиції іноземної валюти на ринку наприкінці тижня.

Купівля безготівкового долару США у банків минулого тижня здійснювалася за офіційним курсом, а його продаж банкам - за офіційним курсом, збільшеним на 1%, додав голова Ради НБУ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Після підвищення офіційного курсу на 25%, пропозиція валюти на міжбанку перевищила попит 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
28.07.2022 425
Еще материалы раздела «Економіка»