НОВИНИ ДНЯ: Збивати ракети ще над Україною: Сікорський шокував Польщу безпрецедентною пропозицією  Україна могла ізолювати Крим ще 2023-го: Залужний розповів, що завадило  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7–8 серпня  Замість спеки йде стихія: що зміниться вже 7 серпня і які області накриє небезпечна негода  Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатіє  Українська балістика FP-7 вже на сертифікації, перші удари можуть бути восени, - Reuters  Обсяг іпотеки в Україні досяг 50 млрд гривень: 93% нових кредитів припадає на "єОселю"всі новини дня
Політика
Україна
29.07.2022 1155

Наступ на Запоріжжя: Жданов спростував загрозу та припустив, коли ЗСУ звільнять Херсон

Експерт прогнозує, що ЗСУ звільнять Херсон вже до кінця літа.

457300c02d48012775983238c4c71777_29.07.22

Після звільнення тимчасово окупованого Херсона витіснені звідти російські війська не будуть становити загрозу для Запорізької області.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі "FREEДОМ", відповідаючи на питання про небезпеку нападу. Пише ТСН. 

"Навіть якщо вони встигнуть вивести особовий склад, якщо ми видавимо їх за Дніпро на лівий берег, особовий склад піде на човнах – мостів немає, щоб вивезти техніку і озброєння... Тому це угруповання не буде являти собою таку велику військову загрозу", – сказав Жданов.

"З урахуванням того, що ми їх пошарпаємо дуже сильно, плюс деморалізація особового складу... я не думаю, що вони вдруге погодяться піти в бій. Та й з якою технікою?" – зауважив експерт

Нагадаємо, ЗСУ вчергове зруйнували плани росіян щодо наступу на Нікопольський район Дніпропетровщини. А в Донецьку ЗСУ поцілили у ворожий склад з боєприпасами.

Оценка материала:

5.00 / 1
Наступ на Запоріжжя: Жданов спростував загрозу та припустив, коли ЗСУ звільнять Херсон 5.00 5 1
Політика / Україна
29.07.2022 1155
Еще материалы раздела «Україна»