НОВОСТИ ДНЯ: Курячі яйця за 100 гривень: експерти попереджають про зростання цін  Кремль виділить Білорусі півтора мільярда доларів  Погода в Україні на п'ятницю, 7 жовтня  "Це котел": щойно мобілізовані росіяни вже затиснуті на Херсонщині між ЗСУ та Дніпром  Інфляція в Україні пришвидшилася: НБУ назвав причини зростання цін за останній місяць  В Украину пришло «бабье лето» - без дождя и до +22°  "Вже не свербить імперська амбіція": полковник ФСБ розповів, чому Путін пішов війною на Українувсе новости дня
Політика
Україна
29.07.2022 3000

Петиція про виїзд чоловіків за кордон набрала необхідні для розгляду Зеленським голоси

Петиція до президента України Володимира Зеленського з проханням зняти обмеження на виїзд за кордон для чоловіків віком 18-60 років без військового досвіду набрала понад 25 тис. голосів.

feb3fcd65aa08ba99c0bae2f1021ddcc_29.07.22

Тепер Зеленський має розглянути цб петицію та відповісти на неї. Пише ТСН. 

Відповідне звернення було зареєстроване 19 травня на сайті глави держави.

"Воювати мають боєздатні люди. Ми ж маємо безліч айті-, соц-, креативних-, технічних- та інших фахівців, що можуть воювати на інформаційному фронті та бути більш корисними, працюючи за кордоном, допомагаючи нашим біженцям і підтримуючи армію заробленими коштами", – йдеться в тексті петиції.

Автори звернення просить Зеленського дозволити виїзд за кордон чоловікам віком 18-60 років, що не мають воєнного досвіду та є обмежено придатними у воєнний час. Згідно з пропозицією, цей дозвіл має стосуватися періоду воєнного стану, запровадженого 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, ще в червні Зеленський відповів на попередню петицію з пропозицією скасувати заборону виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

Оценка материала:

5.00 / 3
Петиція про виїзд чоловіків за кордон набрала необхідні для розгляду Зеленським голоси 5.00 5 3
Політика / Україна
29.07.2022 3000
Еще материалы раздела «Україна»