НОВОСТИ ДНЯ: Скільки років Росія ще зможе воювати в Україні: непередбачувана відповідь експерта  Прогноз погоди на вихідні 1–2 жовтня: тепло повернеться, але ненадовго  Народний синоптик прогнозує зміну погоди в Україні: коли та на що чекати  Поліція нагадала водіям про важливе правило з 1 жовтня  У Зеленського назвали "фрік-шоу" російську анексію територій України  "Залишитися може половина". Які плани біженців у Польщі, Чехії та Румунії  Останній день місяця порадує теплом: прогноз погоди в Україні на п'ятницю, 30 вереснявсе новости дня
Політика
Україна
29.07.2022 712

Єдина надія Путіна провалилася: експерт розповів, що РФ зазнала в Україні політичної поразки

Проте Кремль досі не полишає надій відтяпати хоча б частину української території.

40a347ad4bf45d8a1abc96a0f84f2f26_29.07.22

Російська армія – слабка. Єдина надія Путіна на перемогу – бліцкриг – провалилася, а тому окупанти приречені на поразку. Пише ТСН. 

Таку думку висловив фахівець у галузі проблем міжнародної безпеки Юрій Федоров в інтерв'ю "НВ".

За його словами, Росія, перш за все, зазнає у війні проти України політичної поразки.

"Насамперед Росія зазнала політичної поразки. Цілі війни, які були сформульовані Кремлем перед початком вторгнення, а саме капітуляція України, руйнація її державності, перетворення на російський протекторат або включення до якоїсь союзної держави, не були досягнуті, та й не могли бути досягнуті", – зазначає експерт.

Нові цілі війни в Україні, які Росія озвучила наприкінці березня, Кремль досі намагається досягти. Йдеться про часткову окупацію України, її демілітаризацію, тобто обмеження на збройні сили, та зобов'язання про нейтральний статус.

Федоров зазначає, що плани Путіна можуть поширювати як на приєднання окупованих зараз територій, так і на амбітніші цілі — захоплення Миколаївської, Одеської та Харківської областей.

"Але ситуація на фронтах свідчить: досягнення цих цілей неможливе", – підсумував він.

Оценка материала:

5.00 / 2
Єдина надія Путіна провалилася: експерт розповів, що РФ зазнала в Україні політичної поразки 5.00 5 2
Політика / Україна
29.07.2022 712
Еще материалы раздела «Україна»