<
НОВИНИ ДНЯ: Розпочинається найцікавіше: Кримському мосту невдовзі настане кінець  На Волині знайшли історичну пам’ятку часів Київської Русі  В Украине в понедельник, 6 мая, ожидается облачная погода. Местами возможны кратковременные дожди  В Україні потеплішає, але будуть грози: прогноз на початок тижня  Погода змінюється: в Україну йдуть дощі та грози  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 6 – 12 травня  В Україні тиждень почнеться з дощів, удень до +25°всі новини дня
30.07.2022 470

Українські спортсменки оформили золотий дубль на континентальній першості з каное-марафону.

d13ef7b8bea18301c9f41df26b5af688_30.07.22

Людмила Бабак принесла Україні "золото" з каное-марафону на короткій дистанції (3,4 км) серед дорослих. Пише ТСН.

На змаганнях, що відбуваються у данському місті Сількеборг, Людмила на три секунди випередила свою головну конкурентку з Великої Британії Беттані Гілл.

Таким чином, Бабак стала 6-разовою чемпіонкою Європи з каное-марафону.

Іншу золоту нагороду для України виграла 17-річна каноїстка Анастасія Дежицька. Вона перемогла  в каное-одиночці на дистанції 11,8 км серед юніорок.

Зазначимо, що для Дежицької це був дебютний чемпіонат Європи і одразу найвища сходинка п'єдесталу пошани.

Раніше повідомлялося, що збірна України влаштувала медальний фурор на Європейських університетських іграх-2022.

5.00 / 2
Україна здобула доросле та юнацьке "золото" на чемпіонаті Європи з каное-марафону 5.00 5 2