НОВОСТИ ДНЯ: Курячі яйця за 100 гривень: експерти попереджають про зростання цін  Кремль виділить Білорусі півтора мільярда доларів  Погода в Україні на п'ятницю, 7 жовтня  "Це котел": щойно мобілізовані росіяни вже затиснуті на Херсонщині між ЗСУ та Дніпром  Інфляція в Україні пришвидшилася: НБУ назвав причини зростання цін за останній місяць  В Украину пришло «бабье лето» - без дождя и до +22°  "Вже не свербить імперська амбіція": полковник ФСБ розповів, чому Путін пішов війною на Українувсе новости дня
Політика
Європа
30.07.2022 367

Нові правила в'їзду для "гостей з-за порєбріка": на кордоні з Латвією росіян просять підписати документ про засудження війни

Поки у росіян є ще можливість виїхати до Європи, вони нею користуються, але вже у Латвію їх просто не впускають. На кордоні з Латвією росіян просять підписати документ про засудження війни в Україні, і лише після цього вони можуть в'їхати до країни.

Таким чином Служба державної безпеки Латвії хоче унеможливити подальші ризики, які можуть виникнути через іноземних громадян, які відкрито підтримують російську агресію проти України. Пише ТСН. 

Про це пише латвійське видання lsm.

Звичайно, що російським імігрантам нові правила в'їзду до Латвії не сподобалися і вони почали скаржитися. Мовляв, багато хто вже давно проживає в Латвії. Правоохоронці коротко відповіли: усі, хто в'їжджає з території Росії та Білорусі, підлягають посиленій перевірці та підпису документів про засудження війни проти України.

"Велика кількість іноземців, яким було відмовлено у в’їзді до Латвії, відкрито висловлювали свою підтримку військової агресії Росії проти України та її народу, використовуючи типові кремлівські воєнні пропагандистські меседжі", – повідомили у Службі безпеки Латвії.

Нагадаємо, уряд Латвії погодив збільшення військової підтримки Україні. Про яку саме військову підтримку України йдеться - Міністерство оборони наразі не повідомило.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нові правила в'їзду для "гостей з-за порєбріка": на кордоні з Латвією росіян просять підписати документ про засудження війни 5.00 5 1
Політика / Європа
30.07.2022 367
Еще материалы раздела «Європа»