НОВИНИ ДНЯ: В Україні у неділю подекуди дощитиме, вдень прогріє до +19°  "Той, хто з Орбаном - допомагає Кремлю": Сікорський зробив різку заяву  Зеленський відповів на звинувачення Рубіо у "брехні" щодо виведення військ з Донбасу та гарантій США  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 29 березня  Де в Україні буде тепло, а де пройдуть дощі: синоптики дали прогноз на 29 березня  Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Українівсі новини дня
Політика
Світ
31.07.2022 646

Конгрес США встановить критерії для визнання Росії спонсором тероризму, - Держдеп

Конгрес США веде розробку критеріїв щодо визнання Росії державою, яка спонсорує тероризм. Однак, це не сильно вплине на санкції, які вже діють проти країни.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова офіційної представниці Держдепартаменту США Андреа Калан в ефірі телемарафону.

"Коли йдеться про спонсорування тероризму - існують критерії. Нам потрібно встановити ці критерії, щоб назвати країну спонсором тероризму. Наш Конгрес встановить ці критерії", - заявила Калан.

Також Калан відзначила, що визнання Росії спонсором тероризму не сильно змінить санкції проти неї.

"Тому, що ті ж санкції, найсильніші санкції, які вже існують, вони схожі на ті санкції, які застосовуються, коли країна визначається спонсором тероризму" - заявила вона.

Оценка материала:

5.00 / 1
Конгрес США встановить критерії для визнання Росії спонсором тероризму, - Держдеп 5.00 5 1
Політика / Світ
31.07.2022 646
Еще материалы раздела «Світ»