НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
01.08.2022 326

Весь громадський транспорт Києва зупинятиметься під час тривоги, а люди мають вийти з салону

Рада оборони Києва вирішила, що під час повітряних тривог наземний громадський транспорт у місті треба зупиняти. Пасажирам доведеться залишати салон та йти до найближчого укриття.

Про це йдеться в повідомленні міської адміністрації.

Метро, як і раніше, під час повітряної тривоги не їздитиме наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу. Під землею поїзди ходитимуть.

"За рекомендаціями ДСНС відсьогодні місто вводить обов’язкові правила роботи всього громадського транспорту, зокрема і наземного, під час повітряної тривоги. Відповідно до рішення Ради оборони міста Києва, КП "Київпастранс" та керівники приватних компаній, які надають послуги з перевезення пасажирів, під час повітряної тривоги мають зупиняти рух транспорту, вибравши безпечне місце відповідно до Правил дорожнього руху, та забезпечити для пасажирів можливість залишити салон. Після цього пасажири мають пройти до найближчого укриття", – сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Оценка материала:

5.00 / 1
Весь громадський транспорт Києва зупинятиметься під час тривоги, а люди мають вийти з салону 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
01.08.2022 326
Еще материалы раздела «Столиця»