НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
03.08.2022 326

У Києві 70% батьків школярів підтримують очне навчання у школах

У закладах освіти Києва провели опитування серед батьків, чи готові вони з 1 вересня відвести дітей до школи на очне навчання.

70% батьків, які взяли участь в опитуванні, обрали навчання офлайн попри загрози ракетних атак.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян, інформує портал Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що діти, яких батьки не наважуються відпускати до школи, можуть вчитися онлайн або за індивідуальною формою. Для цього достатньо написати відповідну заяву в школі.

Фіданян зазначила, що головна увага приділятиметься безпечному перебуванню дітей та працівників у закладах освіти.

Зараз майже 70% закладів освіти мають укриття, які оновлюються та ремонтуються відповідно до вимог. Школи, у яких укриття не може одночасно вмістити всіх учнів із вчителями, працюватимуть у дві зміни.

Ті ж заклади освіти, які не мають свого укриття або безпечного місця поруч, взагалі не зможуть відкритися, наголосила директорка департаменту освіти.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Києві 70% батьків школярів підтримують очне навчання у школах 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
03.08.2022 326
Еще материалы раздела «Столиця»