НОВИНИ ДНЯ: Відбили більше, ніж РФ захопила: Сирський підбив підсумки зими на фронті  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 3 березня  Річки можуть вийти з берегів: яка погода буде в Україні 3 березня й де чекати опадів  Названо три знаки зодіаку, на які чекає успіх в усьому цієї весни: хто ці щасливці  Зеленський назвав операцію в Ірані "хорошим сигналом" для Путіна  Чи вплине загострення на Близькому Сході на постачання зброї Україні: відповідь Зеленського  Скільки часу потрібно Росії, щоб захопити весь Донбас — заступник голови ОПвсі новини дня
Політика
Україна
03.08.2022 597

Канада надасть Україні фінансову допомогу для зберігання зерна

Канада виділила для України новий пакет фінансової допомоги. Кошти направлять на купівлю обладнання для зберігання зерна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Міністерства аграрної політики та продовольства.

Зазначається, що Канада виділила 40 млн доларів США (52 мільйони канадських доларів), щоб вирішити проблему з дефіцитом зерносховищ в Україні.

Проект буде реалізовувати Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), саме через неї передадуть кошти. Це дозволить забезпечити зберігання додаткових 2,4 млн тонн зерна.

Дана ініціатива доповнить допомогу у розмірі 17 млн доларів, яку раніше надав уряд Японії.

Цього року Україна планує зібрати близько до 51,1 млн тонн зернових. Раніше українські елеватори могли вмістити 75 млн тонн зерна, але 14% сховищ пошкоджено або зруйновано. Ще 10% перебувають на тимчасово окупованій території, а близько 30% залишаються заповненими торішнім врожаєм.

Оценка материала:

5.00 / 1
Канада надасть Україні фінансову допомогу для зберігання зерна 5.00 5 1
Політика / Україна
03.08.2022 597
Еще материалы раздела «Україна»