НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Україна
04.08.2022 718

Голова Львівської ОВА підтримав пропозицію надати 80-й ОДШБ ім’я Шухевича

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький підтримав пропозицію надати 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ ім’я командира УПА Романа Шухевича.

530864321fd87ec2c30732f41829bdd8_04.08.22

Теперішні окупанти бояться львівський десантників не менше, ніж радянський вождь Йосип Сталін – Шухевича. Пише ТСН. 

Про це Козицький повідомив у Мережі 3 серпня.

"Підтримую пропозицію надати 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ ім’я Романа Шухевича. Повністю погоджуюсь із аргументами воїнів, які запропонували цю ідею: Роман Шухевич – єдиний військовий діяч такого рівня в українській історії, який є уродженцем Львова. Бригада – львівська. Ворог у нас не змінився. А теперішні окупанти бояться наших десантників не менше, ніж сталін Шухевича", – йдеться в заяви голови ОВА.

Тож Козицький закликав усіх уповноважених підтримати таку ідею. Він наголосив, що жива пам’ять про предків – також зброя.

Зауважимо, з проханням присвоїти 80-й бригаді ім'я Шухевича напередодні звернулися самі львівські десантники.

Роман Шухевич – політичний та військовий діяч, головнокомандувач УПА, один з лідерів національного руху за незалежність України під час Другої світової війни і в перші роки після неї. Шухевич керував українським підпіллям і збройною боротьбою проти радянської влади від 1944 до 1950 року в Україні. Загинув 1950 року під час спецоперації радянських спецслужб щодо його затримання.

Нагадаємо, в середині липня було опубліковане відео того, як львівські десантники знищили два російські танки з екіпажами.

Оценка материала:

5.00 / 5
Голова Львівської ОВА підтримав пропозицію надати 80-й ОДШБ ім’я Шухевича 5.00 5 5
Політика / Україна
04.08.2022 718
Еще материалы раздела «Україна»