НОВИНИ ДНЯ: Буферна зона та удари по НПЗ: експерт назвав сценарії загострення з Білоруссю  Для трьох знаків Зодіаку новий тиждень стане найщасливішим у році  Білий наліт на листі - це борошниста роса: лікує її не хімія, а домашній розчин  Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  В Україні рекомендують починати висаджувати соняшники: коли і як підготувати посадки  Один знак отримає шанс здійснити задумане, інший — несподівано змінить свій напрямок: рунічний прогноз на 20 червня 2026 року  10 рослин, які ні в якому разі не можна садити поруч з томатами: ось чомувсі новини дня
Політика
Україна
05.08.2022 1395

"Погоріли, залишились без рук, ніг, а тепер тероризують місцевих": окупанти шукають "зрадників" серед жителів Брилівки на Херсонщині

Російські окупанти після ювелірної роботи ЗСУ і втрати залізниці почали тероризувати місцеве неселення у Брилівці.

Вони шукають коригувальників. Пише ТСН. 

Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань.

"Повідомляють про тиск на місцеве населення у Брилівці. Нагадаю, саме там, завдяки ювелірному влучанню, зруйнували важливий транспортний вузол окупантів. Там орки погоріли, залишились без рук, ніг. Тепер тероризують місцевих — шукають корегувальників. Такі фільтраційні дії фіксуються по всій області. На практиці — орки очеплюють населені пункти й забороняють в’їзд/виїзд, ходять по квартирах, незаконно проникають у гаражі, перевіряють телефони, кишені у звичайних перехожих", - розповів Хлань.

Він додав, що в області тривають обстріли, є загиблі, а виїзд через Василівку все ще заблокований через дощі.

"Звичайно, росіяни розуміють, що втрачають Херсонщину. Як повідомляє британська розвідка — залізницю, якою переправляли техніку з Криму, суттєво пошкоджено й навіть, якщо її вдасться відремонтувати — ціль пристріляна та вразлива", - зауважив Сергій Хлань.

Нагадаємо, що в окупованому Бериславі на Херсонщині російські окупанти розгорнули військовий госпіталь на базі лікарні, адже кількість 300-х у них постійно збільшується. З Росії окупанти завезли лікарів - близько сорока людей.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Погоріли, залишились без рук, ніг, а тепер тероризують місцевих": окупанти шукають "зрадників" серед жителів Брилівки на Херсонщині 5.00 5 1
Політика / Україна
05.08.2022 1395
Еще материалы раздела «Україна»