НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Росія
05.08.2022 529

Сімейні війни по-російськи: батько й мати ліквідованого в Україні окупанта судяться через компенсацію

У Росії батьки ліквідованого окупанта судяться через мільйонну компенсацію.

Мати загарбника стверджує, що її колишній чоловік згадав про сина тільки тоді, коли він загинув, та намагається отримати мільйонну компенсацію від РФ. Пише ТСН. 

Про це повідомляють російські пропагандисти.

Мати загарбника проживає у Забайкальському краї у селищі Даурія. Вона стверджує, що її 21-річний син Владислав Бадртдінов був окупантом, його ліквідували на території Луганської області у травні. Тепер вона претендує на 8,5 млн рублів компенсації. Проте ці гроші у неї хоче відсудити її колишній чоловік. Мати окупанта стверджує, що батько нібито не цікавився сином та не сплачував аліменти, але коли дізнався про ліквідацію окупанта - одразу почав вимагати мільйонну компенсацію від держави.

Тепер мати загарбника судиться із чоловіком, стверджуючи, що він немає права отримати гроші за сина-загарбника.

Нагадаємо, російське державне телебачення показало дикунський сюжет, в якому вихваляють купівлю машини як “унікальну допомогу сім’ям загиблих”. Пропагандистський сюжет на російському державному телебаченні про те, що за загибель сина, який воював в Україні, сім’я окупанта отримала гарний новий автомобіль, викликав жваву реакцію в соцмережах.

Оценка материала:

5.00 / 1
Сімейні війни по-російськи: батько й мати ліквідованого в Україні окупанта судяться через компенсацію 5.00 5 1
Політика / Росія
05.08.2022 529
Еще материалы раздела «Росія»