НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 27 липня за картами Таро: Дівам - терпіння, Тельцям - успіх  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  Гороскоп на 27 липня: Рибам - не поспішати, Овнам - нові завдання  Головна помилка під час поливання огірків: що насправді вбиває урожай і як це виправити  27 липня: церковне свято сьогодні - що зробити на Пантелеймона для здоров’я  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 27 липня — 2 серпня  Що нам пророкують зірки: гороскоп на 27 липня — 2 серпня 2026 рокувсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.08.2022 826

Зібров обурився, чому зрадницю Повалій досі не позбавили звання "Народної артистки України"

Співачка Таїсія Повалій від початку війни в Україні підтримала країну-агресорку Росію.

Народний артист України Павло Зібров висловився щодо виконавиці путіністки Таїсії Повалій. Пише ТСН. 

Артист обурився, чому зрадниця своєї Батьківщини досі має звання "Народної артистки України". Зібров вважає, що Повалій вже давно не гідна її мати. Тож, на думку виконавця, Мінкульт має щось зробити, аби президент Зеленський позбавив співачку цього почесного звання.

"Народної артистки України" й дати їй звання народної артистки Кремля. Один президент дає народного артиста, а інший президент може забрати. Не потрібно ні Верховної Ради, ні більшості жодної", - розповів Зібров в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Окрім цього, артист розповів, що кремлівській пропаганді дуже вигідно мати біля себе собі Таїсію Повалій, аби ще більше просувати вигадані наративи про "братські народи". Вона допомагає просувати брехню про те, що в Україні все добре, а російські військові прийшли "визволяти" українців.

"Дуже вигідно в Росії, у Кремлі, мати народну артистку України, депутата Верховної Ради України Таїсію Повалій. Глашатая, що "все добре" в Україні: "Херсону добре, Краматорську прекрасно, Маріуполю". Тому, я думаю, її підгодовували і підгодовують зараз. Вона вибір свій зробила і вже не вирветься звідти", - додав Зібров.

Зазначимо, Таїсія Повалій жодного разу не висловилася щодо вторгнення Росії на територію України. Коли в Україні йде війна, яку вороже розв'язала РФ, виконавиця розважала росіян на концерті до Дня перемоги. Ба більше, вона ще й виконала українську композицію - "Пісня про рушник". А от її чоловік, продюсер Ігор Ліхута, який також жодного слова не сказав про війну в Україні, виявляється, підтримує РФ та радіє вбивствам українців.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зібров обурився, чому зрадницю Повалій досі не позбавили звання "Народної артистки України" 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
05.08.2022 826
Еще материалы раздела «Суспільство»