НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Світ
05.08.2022 224

"Серйозна проблема, яка стосується національної безпеки": у води Японії впали п'ять крилатих ракет, запущених Китаєм

Китайські балістичні ракети, які були випущені під час військових навчань біля Тайваню, впали у води Японії.

064d9a015cad5137f51e9f39840cf06b_05.08.22

У води Японії впали п’ять балістичних ракети, запущених Китаєм під час військових навчань біля Тайваню. Через що уряд Японії виказав дипломатичний протест китайському уряду. Пише ТСН. 

Про це пише інформаційне агентство Kyodo.

Як повідомляється, нещодавно Китай анонсував великі військові навчання, які стали умовною “відповіддю” на візит до Тайваню спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі.

Китай під час навчань випустив п’ять балістичних ракети. Потрапили вони в японські води.

"Це серйозна проблема, яка стосується національної безпеки нашої країни та безпеки людей", - зазначив міністр оборони Японії Нобуо Кісі.

Японський уряд схвильований ситуацією та заявляє про дипломатичний протест китайському уряду.

Нагадаємо, що наразі українські війська просувають свою стратегічну ініціативу окупантам.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Серйозна проблема, яка стосується національної безпеки": у води Японії впали п'ять крилатих ракет, запущених Китаєм 5.00 5 1
Політика / Світ
05.08.2022 224
Еще материалы раздела «Світ»