НОВОСТИ ДНЯ: Стовпчики термометрів досягнуть 30 градусів: синоптики дали прогноз до кінця тижня й розповіли, де чекати на грози  Російська влада, включаючи Путіна, все частіше використовує термін "війна", - Reuters  Володимир Зеленський вперше зізнався, де перебувають його діти під час війни  Де у п'ятницю пройдуть дощі та грози: прогноз погоди в Україні на 9 червня  Обмінники отримають попередження за відмову приймати "зношені" доларові купюри  Росіяни більше не хочуть приїжджати до Криму: бронювання готелів практично припинилось  Як Росія готувалася до підриву Каховської ГЕС: Гуменюк вказала на ознакивсе новости дня
Політика
Україна
05.08.2022 920

Перемога не раніше ніж за півроку та жодних поступок ворогу: які очікування українців від війни

У липні 2022 року 62% українців вважають, що війна з Росією триватиме ще півроку і більше. У середині березня більшість вважали, що війна триватиме від тижня до кількох місяців.

_viyskovi_bbm_kozak_2_gettyimages_1241897532_1_650x410_05.08.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на данні опитування компанії Info Sapiens.

 

За даними опитування, в перемогу вірять більше 90% українців (71% абсолютно впевнені, 22% - скоріше впевнені).

Підвищується впевненість українців у необхідності збройної боротьби за повернення територій України, окупованих до 2022 року. 90% опитаних цілком чи скоріше погоджуються, що ЗСУ мають продовжувати боротьбу, доки не повернуть всю територію Донбасу, а відносно Криму такої думки притримуються 84% українців.

Рівень неготовності погоджуватись на територіальні поступки Росії також продовжує поступово зростати. У липні 89% українців не готові погодитись на офіційне визнання Криму частиною Росії, а в березні цей показник становив 75%. 91% проти визнання територією Росії раніше окупованих районів Донбасу, тоді як в березні 79% виступали проти цього. 95% не готові відмовитись від українських територій, які Росія окупувала з 24 лютого - це показник є стабільним з травня.

Опитування проводилось компанією Info Sapiens 21-24 липня 2022 року серед 1018 респондентів. Опитування не проводилось у Криму, а також інших тимчасово окупованих Росією територіях України, де українські оператори не надають послуги мобільного телефонного зв’язку. Також опитування не охоплює українців, що виїхали за кордон. Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,1%.

Зазначимо, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", в середині червня 93% опитаних впевнені в тому, що Україна зможе відбити напад Росії. Більшість (67%) вважають, що для перемоги потрібно не менше півроку або ж і більше часу (зокрема, 18% - більше року). У перемогу за кілька місяців вірять чверть опитаних (25%), за кілька тижнів - близько 6%.

Оценка материала:

5.00 / 2
Перемога не раніше ніж за півроку та жодних поступок ворогу: які очікування українців від війни 5.00 5 2
Політика / Україна
05.08.2022 920
Еще материалы раздела «Україна»