НОВИНИ ДНЯ: Сі Цзіньпін почав масштабну чистку армії: під слідством головні генерали Китаю  Український МіГ-29 знищив будівлю з ворожими операторами FPV-дронів  Україна назавжди змінила світ, навіть якщо мир буде досягнуто — The Telegraph  Скільки часу витримує інвертор на батареї під час відключення світла: поради фахівця  Путін може застосувати хімзброю масового ураження, якщо війна зайде в глухий кут, - ЗМІ  Зеленський: Москва використовує Білорусь для шантажу Європи і атак по Україні  Весна чи зима: чому 2 лютого весь світ чекає на прогноз одного бабакавсі новини дня
Політика
Україна
05.08.2022 926

"Вже помітили їх застосування": Арестович заявив, що Іран таки передав Росії свої безпілотники

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Іран таки передав Росії свої безпілотники.

c44e32aa210a27324f4d4333921da58d_05.08.22

За його даними, на озброєння окупаційної армії Росії надійшло 46 штук іранських безпілотників. Пише ТСН. 

Про це Арестович сказав у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним.

Арестович заявив, що використання РФ іранських безпілотників уже нібито помітили. Він додав, що ці БпЛА є застарілими, проте все ж - небезпечними.

"Якусь частину своїх завдань вони можуть вирішити, тому що в цій війні і дитячі квадрокоптери вирішують завдання, з саморобними захопленнями і киданням гранат", - сказав він.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов припускає, що Росія спробує створити ілюзію масованого наступу на всіх напрямках, аби примусити Україну капітулювати.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Вже помітили їх застосування": Арестович заявив, що Іран таки передав Росії свої безпілотники 5.00 5 1
Політика / Україна
05.08.2022 926
Еще материалы раздела «Україна»