НОВОСТИ ДНЯ: Можуть образити і заарештувати: в РНБО розповіли, як білорусів карають за спілкування державною мовою  Гордон показав відео з Лолітою, де вона називає українців "бандерівцями": "У неї вселився диявол. І, схоже, не один"  Нацбанк має два сценарії щодо гривні – експерт  Учені знайшли залишки палацу кровожерного онука Чингісхана  Космічний апарат NASA побачив, як комета врізалася в Сонце  "Партизани будуть раді": стало відомо, куди тікають окупанти з правого берега Дніпра у Херсонській області  Закон про легалізацію зброї ухвалять найближчим часом, - Монастирськийвсе новости дня
Бізнес
Економіка
06.08.2022 177

НБУ знову наростив продаж валюти з резервів

Національний банк цього тижня 1 - 5 серпня продав з резервів 490,4 млн доларів після того, як скоротив обсяг продажу минулого тижня до 33 млн дол.

Про це йдеться в даних НБУ.

При цьому регулятор купив в резерви лише 7,5 млн доларів. Минулого тижня, для порівняння, НБУ придбав в резерви 682 млн доларів – це була найбільша сума з листопада 2021 року.

НБУ використовує продаж валюти з резервів зокрема для стримування тиску на валютному ринку, спричинений емісією гривні. Також він продає валюту для балансування ринку експортерів та імпортерів задля утримання фіксованого курсу, який до 21 липня становив 29,25 гривні за долар.

З минулого тижня офіційний курс гривні зріс до 36,6 за долар, що дозволило регулятору минулого тижня викупити більше валюти з ринку, ніж продати..

Від початку року НБУ продав вже 15,5 млрд доларів та 1,8 млрд євро, а придбав - 2,8 млрд доларів та 110 млн євро.

Оценка материала:

5.00 / 2
НБУ знову наростив продаж валюти з резервів 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
06.08.2022 177
Еще материалы раздела «Економіка»