НОВОСТИ ДНЯ: У Росії розбирають літаки на запчастини: експерт назвав це "вироком авіації"  Економіка Росії відкотилась на 4 роки назад через війну – Bloomberg  Росія втрачає щодня близько 500 своїх військових на фронті - The NYT  Чому Путін проковтнув вибухи у Криму: пояснення Піонтковського  Кремль міг погодити знищення 64-ї мотострілецької бригади, щоб приховати звірства в Бучі – ISW  Названа трійка найпопулярніших нових легкових авто, яким віддавали перевагу українці в першому півріччі 2022 року  Повертаються через 80 років. США направили в Європу десантну дивізію для підсилення НАТОвсе новости дня
Політика
Україна
06.08.2022 788

"Він ніколи не зможете відтворити Російську імперію у Києві, Львові чи Одесі": історик пояснив, чому Путіну не виграти війну

Очільник Кремля Володимир Путін ніколи не зможе відтворити Російську імперію у Києві, Львові чи Одесі, бо цього не хоче український народ.

3bf94ee3b982ae0c996f36f107a359f9_06.08.22

Навіть якщо російська армія і завоює якесь місто, та воєнна мета - знищення української нації - недосяжна, бо "це - лише фантазії Путіна".

Таку думку висловив ізраїльський історик та письменник Юваль Ной Харарі на YouTube-каналі "Зыгарь". Пише ТСН. 

"Метою війни було знищення українського народу. Путін вбив собі в голову, що української нації насправді не існує. Він сам придумав, що українці хочуть бути частиною РФ, але є тільки "маленька банда нацистів з очільником євреєм, яка заважає цьому"... І в цьому він повністю зазнав невдачі. Це не вийшло. І навіть якщо він матиме певні успіхи, завоює якесь місто чи область, сама воєнна мета недосяжна, бо вона створена з фантазій", - зазначив ізраїльський історик.

Історик наголосив, що Путін, який розв'язав війну і чия армія вбиває українців, на декілька майбутніх поколінь зробив ворогами росіян та українців.

"Очевидно, що українці не хочуть бути частиною Російської Федерації. Це те, що Путіну ніколи не змінити. Так що мрію створити Російську імперію в кордонах (СРСР - ред.) йому не здійснити. Якщо в історії і має з'явитися ім'я, яке буде вписане у свідоцтво про "смерть" РФ, то це буде не ім'я Михайла Горбачова, а Володимира Путіна. Саме він знищив всі шанси на відтворення Російської імперії. Тепер Путін власними зусиллями робить ворога на наступні покоління. Він добивається тою чи іншою угодою, щоб Україна не змогла стати частиною РФ. І в цьому розумінні він уже програв війну, навіть якщо він ще має військову силу, щоб завоювати частину української території", - вважає він.

Як повідомляли раніше, під тимчасово захопленим Мелітополем росіяни ховаються від ЗСУ по лісах.

Оценка материала:

5.00 / 4
"Він ніколи не зможете відтворити Російську імперію у Києві, Львові чи Одесі": історик пояснив, чому Путіну не виграти війну 5.00 5 4
Політика / Україна
06.08.2022 788
Еще материалы раздела «Україна»