НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
07.08.2022 467

"ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині

Українська армія готова гідно дати відсіч окупантам.

28ef15bd35a457fff99b7ee563972205_07.08.22

Спроба наступу росіян на Херсонському напрямку можлива лише тоді, коли вони зможуть якось нейтралізувати угруповання ЗСУ, яке веде повільні, "повзучі", але запеклі наступальні бої, та дії щодо відсікання правобережного угруповання противника за Дніпро.

 

Про це 6 серпня розповів військовий експерт Павло Лакійчук в ефірі телеканалу "FreeDom". Пише ТСН. 

Він наголосив, що ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам.

"Українська армія теж готується до наступу на цьому напрямі. Про що свідчать не лише успішні спроби опанування поряд плацдармів на лівому березі Дніпра, та відсікання того угруповання сил, яке скупчилося на правому березі Дніпра в районі Херсона, руйнування її логістики. Це означає, що ворог може "опинитися в мішку". Це угруповання сил, яке цілком може бути відрізане від росіян. Вона набагато більша за угруповання ЗСУ, яке вони свого часу оточили в Маріуполі. Це буде серйозний удар по противнику. Це може бути переломний момент у війні" , – сказав Лакійчук.

Оценка материала:

5.00 / 2
"ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині 5.00 5 2
Політика / Україна
07.08.2022 467
Еще материалы раздела «Україна»