НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Світ
08.08.2022 307

Курт Волкер закликає посилити протидію російським гібридним операціям

В ході конвенційної війни Росії проти України російські гібридні операції залишаються поза фокусом уваги, тому необхідно виробити власну проактивну стратегію та посилити протидію таким гібридним активностям РФ.

Kyrt_08.08.22

Про це у коментарі Guildhall заявив Надзвичайний та Повноважний посол США Курт Волкер.

«Передусім хотів би сказати, що ви маєте рацію (гібридні операції РФ залишаються поза фокусом під час війни – ред.), в Росії концепція війни повного спектру. Це не лише війна артилерій, те, що відбувається на півдні та сході, це війна економічна, війна проти українського експорту, проти енергетики України, це війна в інформаційному просторі, війна для поділу Європи зсередини, зокрема через блокування постачання енергоресурсів до Європи, це те, що вони намагаються робити у США. Росія проводить активність повного спектру», - заявив посол.

Надзвичайний і Повноважний посол США наголосив, що Україна та Захід також повинні мислити та діяти у форматі війни повного спектру, але ще не перебудували мислення відповідним чином.

«Я не бачу, що наше мислення вже приведене у відповідний стан, але ми маємо зробити це», - зазначив він.

Відповідаючи на запитання, чи необхідно посилити протидію російським гібридним операціям, Курт Волкер відповів ствердно, наголосивши, що в цьому питанні потрібна проактивна стратегія.

«(…) Так (ми маємо посилити нашу протидію гібридним операціям РФ – ред.), але не ганятися за кроликом у кожній норі. Я вважаю, що тут ми могли б мислити стратегічно – визначити, що для нас важливо і яка наша проактивна стратегія для досягнення наших цілей», - підсумував Надзвичайний і Повноважний посол США.

Нагадаємо, Надзвичайний та Повноважний посол США Курт Волкер прибув із візитом в Україну.

Оценка материала:

5.00 / 2
Курт Волкер закликає посилити протидію російським гібридним операціям 5.00 5 2
Політика / Світ
08.08.2022 307
Еще материалы раздела «Світ»