НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощастить  Поважають в США і в Росії: Bloomberg розкрило стиль Буданова в переговорах  Ціни в Україні підскочать ще вище: Пишний розкрив тривожний сценарій  Орбана та його оточення хочуть відправити за ґрати: що готує Мадяр  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містян  Просто посипте це під кущ: малина дасть вдвічі більше ягід вже цього року  Чи чекати тепла на Великдень? Синоптик попередила про "сюрпризи" з мокрим снігомвсі новини дня
Політика
Україна
09.08.2022 966

Військовий експерт пояснив, чому російські "відбивачі ракет" не працюють проти HIMARS

Російські "відбивачі ракет" не працюють проти снарядів від HIMARS.

Це сталось через те, що ці відбивачі розраховані на інший тип озброєння.

Про це 8 серпня в етері телемарафону на каналі "1+1" сказав військовий експерт Олександр Мусієнко.

"Ті відбивачі, які вони поставили не стосуються HIMARS. Я простіше поясню: є у вас катер або корабель і ви на нього ставите відбиваючий елемент, щоб радари не могли його виявити та уразити протикорабельною ракетою або іншим типом. Але це не стосується ракет типу HIMARS чи інших боєприпасів, які мають інший принцип наведення", - сказав Мусієнко.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Херсоні в неділю, 7 серпня, пролунали вибухи. Місцеві жителі повідомляють, що потужні вибухи було чути у районі Антонівського мосту.

У понеділок, 8 серпня, у ЗСУ підтвердили ураження мостів на Херсонщині.

Оценка материала:

5.00 / 2
Військовий експерт пояснив, чому російські "відбивачі ракет" не працюють проти HIMARS 5.00 5 2
Політика / Україна
09.08.2022 966
Еще материалы раздела «Україна»