НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
09.08.2022 337

В Україні пропонують створити варіант ізраїльського підрозділу "Моссад": чим він займатиметься

В Україні пропонують створити український спеціальний підрозділ, який займеться знищенням ворогів.

febfaea0eadf9c695df5bbe58f9004c1_09.08.22

В Україні експерти пропонують створити український варіант ізраїльського підрозділу "Моссад" для виявленні та знищення ворогів.

Про це в ефірі телеканала “FreeДом” повідомив військовий експерт Олег Жданов. Пише ТСН. 

“На базі існуючих спецслужб можна створити підрозділ “відплати”. До речі, у цьому теж є суверенітет держави – на це ніхто не наважився окрім Ізраїлю. Ми розуміємо, що РФ ніколи не піде на умови дотримання міжнародного права. У мене дуже маленька надія, що ми зможемо екстрадувати з Росії всіх військових злочинців, які влаштовували тут звірства”, - розповів Олег Жданов.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні пропонують створити варіант ізраїльського підрозділу "Моссад": чим він займатиметься 5.00 5 1
Політика / Україна
09.08.2022 337
Еще материалы раздела «Україна»