НОВОСТИ ДНЯ: Військовий облік для жінок. Ляшко поставив крапку у питанні виїзду за кордон з 1 жовтня  Генерал Годжес присоромив критиків контрнаступу ЗСУ  Юшка із сьомги: легка й вишукана страва  Новий церковний календар на жовтень 2023 року: коли святкуємо Покрову та інші важливі релігійні дати  Укргідрометцентр оприлюднив прогноз на жовтень: що буде з погодою  Коли в Україні будуть святкувати День захисників та захисниць 2023 року: нова дата, історія свята  Соус ткемалі із слив: класичний рецептвсе новости дня
Політика
Україна
11.08.2022 396

Окупанти не проведуть "референдум" у Херсоні, - генерал Марченко

Російські спецслужби між собою ведуть розмову про те, що в Херсоні не вдається сценарій, який вони застосували в 2014 році в Криму.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів генерал-майор Дмитро Марченко.

Він зазначив, що жителі Херсона дуже проукраїнськи налаштовані і не дають окупантам реалізувати сценарії з "референдумом" і "русскім міром".

"Їх фсбшники між собою обговорюють те, що по Херсону у них не вдається той сценарій, який вони застосовували в Криму. Вони вже визнають це як факт. І вони вже готуються до якихось інших заходів, тому що саме цей сценарій у них не виходить", - сказав Марченко.

Генерал-майор упевнений на 100%, що окупаційна "влада" Херсона не проведе "референдум".

Оценка материала:

5.00 / 2
Окупанти не проведуть "референдум" у Херсоні, - генерал Марченко 5.00 5 2
Політика / Україна
11.08.2022 396
Еще материалы раздела «Україна»