НОВОСТИ ДНЯ: Дощі відійдуть, але буде хмарно: прогноз погоди на завтра  Українці розповіли про матеріальні втрати від війни  Війська РФ поступово відкочуватимуться: кремлівські пропагандисти готують росіян до здавання частини Херсонщини  У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги  ЗСУ переважають росіян у засобах ураження на Херсонщині – експерт  Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"  В Україні прогнозують суттєве здорожчання продуктів: якими будуть ціни найближчим часомвсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
11.08.2022 295

У Києві батьки зможуть обирати та змінювати форму навчання для дітей протягом року

У Києві батьки школярів можуть обрати форму навчання для своїх дітей та змінити вибір протягом навчального року.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська державна адміністрація повідомляє у Телеграмі.

«Примушення до тієї чи іншої форми навчання в столиці не буде. Батьки самі обиратимуть, як навчатиметься дитина: офлайн, онлайн чи за індивідуальною формою. Змінити форму навчання дитини можна і протягом навчального року», - ідеться в повідомленні.

Як зауважили у КМДА, до нового навчального року в умовах воєнного стану готуються 1 тис. 252 освітні установи. Більшість шкіл знаходиться в процесі обрання формату навчання. На їхні рішення місто очікує протягом 10 днів.

«Усі міські програми, які направлені на безпеку дітей та викладачів, у тому числі облаштування укриттів та забезпечення пожежної безпеки, збережені у повному обсязі. Роботи за цими програмами тривають і будуть завершені вчасно», - сказано в повідомленні.

До початку навчального року мають бути підготовлені абсолютно всі освітні установи Києва.

Як повідомляв Укрінформ, у Київській області триває підготовка закладів освіти до навчального року, рекомендовано до використання 1016 укриттів.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві батьки зможуть обирати та змінювати форму навчання для дітей протягом року 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
11.08.2022 295
Еще материалы раздела «Столиця»