НОВИНИ ДНЯ: Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для Українивсі новини дня
Політика
Україна
12.08.2022 1066

Велика Британія надішле Україні нові системи залпового вогню, які схожі на HIMARS

Воллес зазначив, що це є частиною переходу України від використання старої зброї радянської епохи до сучаснішої зброї НАТО.

a58829216b3ff9a0c3ad25125924a1d7_12.08.22

Велика Британія подвоює кількість реактивних систем залпового вогню, які надсилає до України. Наразі країна вже надала три пускові установки, схожі на американські системи HIMARS. Вони використовують такі ж ракети з дальністю до 80 кілометрів. Пише ТСН. 

Про це повідомляє ВВС з посиланням на британського міністра оборони Бена Воллеса.

Так, зокрема він підтвердив, що тепер Британія відправить Україні ще три РСЗВ, а також "значну" кількість ракет, які вони запускають. За словами Воллеса, ця високоточна зброя вже допомагає Україні націлюватися на російські постачання боєприпасів і командні центри.

Більше того очільник британського Міноборони наголосив, що Британія "дуже задоволена" тим, як Україна використовує ракетні установки, які вже надав Захід. За його словами, українські сили показали, що вони набагато краще розрізняють, які цілі вражати, щоб у них швидко не закінчилися боєприпаси.

"Наша безперервна підтримка надсилає дуже чітке повідомлення: Британія та міжнародна спільнота залишаються проти цієї незаконної війни та стоятимуть пліч-о-пліч, надаючи оборонну військову допомогу Україні, щоб допомогти їй захиститися від вторгнення Путіна", - сказав Уоллес.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 169-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Велика Британія надішле Україні нові системи залпового вогню, які схожі на HIMARS 5.00 5 1
Політика / Україна
12.08.2022 1066
Еще материалы раздела «Україна»