НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Бізнес
Економіка
12.08.2022 352

Зростання цін в Україні: що здорожчає найбільше цього року

На 31% зростуть ціни цього року. Рекордна інфляція виникне насамперед за рахунок здорожчання продуктів (овочі, фрукти, крупи).

5e955fb24b78dc9950b9bc966d57a5a9_12.08.22

Однак наступного року ситуація на краще не зміниться. Пише ТСН. 

Про це пише видання OBOZREVATEL.

2023 року, згідно з оцінками, які є у розпорядженні видання, ціни зростуть на 20,7%, а 2024 року ще на 9,4%. За наступні три роки кумулятивний рівень зростання цін становитиме 61,1%. Це призведе до масової бідності, насамперед постраждають пенсіонери. І справа не тільки в тому, що купівельна спроможність виплат знизиться, вони також в умовах кризи на ринку праці не зможуть знайти роботу.

Крім того, падіння ВВП цього року становитиме 33,4%. Дуже плавне відновлення розпочнеться від наступного року і становитиме лише 5,5%.

Раніше у Міжнародному валютному фонді заявили, що світова економіка перебуває у найгіршому стані за останніх 80 років. У фонді вважають, що причинами такого стану стали повномасштабна війна Росії проти України, пандемія коронавірусу та загроза зміни клімату через глобальне потепління. Через це у всьому світі зросла інфляція, ціни на харчування та енергоносії.

У МВФ також наголосили, що криза насамперед позначиться на найбільш закредитованих країнах і компаніях, яким доведеться розбудовувати нові ланцюжки постачання. Її негативні наслідки також відчують всі без винятку категорії населення.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зростання цін в Україні: що здорожчає найбільше цього року 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
12.08.2022 352
Еще материалы раздела «Економіка»