НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
12.08.2022 322

"Російські війська видихнулися та запитують ще одне вікно у війні": Арестович про провальну стратегію Кремля

Радник керівника Офісу президента - про наступ Росії, який не вдався.

27905f306a08b686512ab54c1a5a33fa_12.08.22

Війська РФ потребують "вікна", тому що їхні сили закінчуються. Тож, першим таким вікном стала "зернова угода" (22 липня у Стамбулі було підписано угоду про розблокування українських портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" для вивезення на експорт зерна та іншої аграрної продукції. А вже вранці 23 липня Росія завдала ракетного удару по Одеському морському торговому порту - ред.), а другим - ЗАЕС.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів це під час бесіди з російським юристом, адвокатом Марком Фейгіним.

"Агресія хороша тоді, коли вона відбувається за 22 дні, але якщо агресія перевалила за місяць, максимум за два, вона вже не вдалася. Це вже агресія, що провалилася", - зазначив Арестович.

Він додав, що ідеальна війна - це як ідеальний газ - абстрактне поняття, якого не існує в природі. Ніколи війна не ведеться на всі 100%. Навіть СРСР у Другій світовій війні, коли йшлося про його виживання, за словами радника керівника Офісу президента, використав 85% своїх ресурсів.

"Нині бачимо ознаки нездатності російської армії продовжувати наступ", - додав Арестович.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Російські війська видихнулися та запитують ще одне вікно у війні": Арестович про провальну стратегію Кремля 5.00 5 1
Політика / Україна
12.08.2022 322
Еще материалы раздела «Україна»