НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Україна
12.08.2022 385

Говорити про ефективність не доводиться: експерт "розніс" російську авіацію

За словами експерта, російські пілоти бояться опускатися нижче висоти, яка знаходиться у зоні ураження українських ракет.

1c7cec4949cedca0335c694f8ac5a2fd_12.08.22

Російські окупанти дуже обережно використовують свою авіацію під час нападів на Україну і надзвичайно бояться українську ППО.

Про це розповів військовий експерт Сергій Грабський в інтерв'ю ТСН.ua.

"Починаючи від квітня росіяни дуже обережно використовували свою авіацію. Вони боялися заходити у зону, яка перебуває навіть під контролем тактичних засобів протиповітряної оборони України. Вони боялися опускатися нижче висоти, яка знаходиться у зоні ураження українських ракет", – зазначив експерт.

Грабський певен: говорити про ефективність російської авіації не доводиться, тому що вона є близькою до нуля.

"Росіяни здійснювали такі блискавичні атаки десь на грані зони ураження проти наших позицій, але ми з вами можемо підняти статистику: ми не знайдемо інформації, що росіяни завдавали глибинних рейдових ударів якихось установ чи структур на території України. Тому для нас це політичний знак, що ми можемо знищувати противника у будь-якій точці", – сказав він.

Експерт додав, що всі п'ять військових аеродромів в окупованому Криму РФ задіює у війні з Україною.

Раніше військовий експерт Сергій Грабський розповів, чому РФ не може визнати своєї поразки.

Оценка материала:

5.00 / 2
Говорити про ефективність не доводиться: експерт "розніс" російську авіацію 5.00 5 2
Політика / Україна
12.08.2022 385
Еще материалы раздела «Україна»