НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Зарплата держслужбовців від початку війни в середньому зменшилася - Немчінов  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
12.08.2022 215

Швеція готова виробляти зброю для України

В результаті зустрічі на конференції у Копенгагені, міністр оборони Швеції допустив виробництво зброї для потреб України.

Про це повідомляє svt.se.

Під час зустрічі міністрів оборони на конференції в Копенгагені, було визначено три основні напрямки довгострокової підтримки. Швеція, яка надала 120 інструкторів для навчання українських військових, може виробляти зброю для України.

"Цього я не виключаю, але поки що рано говорити. Ми позитивно беремо участь у всіх трьох вимірах, але врешті-решт ми бачимо, як ми об'єднуємо це все воєдино" - каже Пітер Хультквіст.

За словами Хультквіста, Словаччина, Польща та Чехія вже повідомили, що можуть допомогти із виробництвом зброї.

"Йдеться про використання виробничих ліній у різних країнах для виробництва зброї, яку можна безпосередньо постачати до України" - каже Петер Хультквіст.

Оценка материала:

5.00 / 1
Швеція готова виробляти зброю для України 5.00 5 1
Політика / Україна
12.08.2022 215
Еще материалы раздела «Україна»