НОВОСТИ ДНЯ: У Тихому океані утворився острів, який швидко збільшується: NASA показало фотографію  "Чи то президент — ідіот, чи старець — несправжній": зустріч Путіна з шаманом на Валдаї не увінчалася успіхом  Прогноз інфляції на 30%: насамперед зросте ціна на продукти  "Зараз не 1812, 1914 або 1941 рік": в ISW назвали "промахи" Путіна щодо "спецоперації" і мобілізації  Мобілізованих росіян кинуть на війну майже без підготовки - британська розвідка  Битва за Лиман: військовий експерт пояснив, чому вона важлива для ЗСУ  Якщо США передадуть Україні танки, це зроблять і країни ЄС – Зеленськийвсе новости дня
Політика
Україна
12.08.2022 337

Змінилися правила в’їзду на тимчасово окуповану територію

З 12 серпня почав діяти новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію через Запорізьку область.

Про це повідомляється на сайті Луганської обласної військової адміністрації.

"З 12 серпня заявки будуть подаватися виключно в електронному вигляді за оновленою формою. Внесення змін у заявку щодо дати виїзду, марки та державного номеру автомобіля, списку осіб, які включені до заявки на виїзд, не дозволяється", – йдеться в повідомленні.

В ОВА додали, що черга, сформована за заявками до 11 серпня включно, зберігається.

Заявку для виїзду цивільних осіб на тимчасово окуповану територію Луганської області можна подати за посиланням.

Для отримання консультацій жителі Луганщини можуть звернутися за номерами 099-213-88-81, 093-161-57-03.

Виїзд на тимчасово окуповану територію, а також переміщення вантажів (товарів) здійснюється у складі колон через визначений блокпост у с. Кам’янське.

Формування колон відбувається на майданчику за адресою: Оріхівське шосе, 36, м. Запоріжжя щоденно з 06:00 до 17:00.

На цьому пункті пропуску та на блокпостах військовослужбовці, представники правоохоронних та контролюючих органів, мають право проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів.

Виїзд на тимчасово окуповану територію організується з урахуванням обмежень, встановлених законодавством, та за наявності документів, що посвідчують особу, відповідних документів на транспортний засіб, документів на товар (вантаж), що перевозиться.

Враховуючи стан автомобільної дороги та земельного полотна через річку Янчекрак до колон забороняється включати:

  • вантажні автомобілі із дозволеною максимальною масою понад 3,5 т;
  • автобуси, обладнані місцями для сидіння в кількості більше 22, що передбачено технічною характеристикою транспортного засобу, окрім транспорту для евакуації мешканців тимчасово окупованих територій.

В ОДА попередили, що може бути введене тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів за маршрутом слідування колони, якщо існуватиме загроза життю чи здоров'ю громадян.

Оценка материала:

5.00 / 1
Змінилися правила в’їзду на тимчасово окуповану територію 5.00 5 1
Політика / Україна
12.08.2022 337
Еще материалы раздела «Україна»