НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Світ
12.08.2022 607

"Буде переворот": Піонтковський розповів про "неминучі процеси в бункері" та суспільстві РФ

Режим президента Росії Володимира Путіна може "посипатися" внаслідок перевороту. У разі подальших успіхів ЗСУ на фронті, цей процес неминучий.

82bff931c45483439694b310f20f119d_12.08.22

А ті, хто прийде до влади в Росії після Путіна, повинні будуть призначити когось винним. Пише ТСН. 

Про це розповів російський опозиціонер та публіцист Андрій Піонтковський, пише "24 канал".

Він звернув увагу на те, що вибухи на аеродромі "Саки" в Криму – не лише чудовий військовий експеримент, але й має психологічний ефект. На думку Піонтковського, систему кремлівської брехні та пропаганди може зламати деокупація Херсона.

"Буде переворот. Прийдуть до влади не якісь там ліберали, демократи, а такі ж мерзотники, як і сам Путін", – прогнозує публіцист.

Він продовжив, що наступникам російського диктатора, треба буде назвати винного, як уже не раз було в історії СРСР.

"Ці процеси будуть неминучими в бункері і в російському суспільстві", – переконаний Піонтковський, додавши, що до такого висновку дійшов, спостерігаючи за реакцією різних пропагандистських і силових фрагментів у РФ.

Опозиціонер також розповів, що тим, хто прийде до влади в Росії, доведеться прийняти нову реальність і саме тому вони погодяться з формулою Заходу та України.

"Яка офіційна формула зараз запропонована росіянам? Переговори після відведення російських військ на лінію 23 лютого", – нагадав Піонтковський.

Він продовжив, що далі за цією формулою стартують мирні переговори про повне відновлення територіальної цілісності України. Саме таким двофазним є шлях досягнення миру.

Нагадаємо, за оцінками західних експертів, Путін досі вірить у свою перемогу, сподівається на ослаблення західної підтримки України та вважає, що Росія добре впорається із санкціями.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Буде переворот": Піонтковський розповів про "неминучі процеси в бункері" та суспільстві РФ 5.00 5 2
Політика / Світ
12.08.2022 607
Еще материалы раздела «Світ»