НОВОСТИ ДНЯ: За що Росія воює, якщо вона в кінцевому підсумку програє: відповідь Арестовича  "Кремль благатиме переговорів": військовий експерт розповів, як Україна може виграти війну  Росія використала заяву Міноборони Білорусі для нагнітання ситуації, - ISW  Не 100 тисяч: Арестович озвучив втрати України на війні з РФ  Українські вчені виявили новий ген, який відповідає за статевий розвиток та безпліддя людини  Польща готується до масового напливу українців, кількість новоприбулих зростає вже: скільки приїхало за два тижні  До 50 тисяч гривень. Ким працюють українські біженці у Чехії та скільки заробляютьвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
13.08.2022 425

У сорочці з картою України і дітьми: Олена Зеленська продемонструвала цікавий образ

Перша леді показала світлини із відео-зустріччі з українськими дітьми, які тимчасово переселилися до Великої Британії.

a4e384af530311e83a9fb682c11f8832_13.08.22

Олена Зеленська через відеозв'язок взяла участь у презентації книжок українською мовою, які у розмірі 16 тисяч надрукувала за сприяння посольства України британська друкарня разом із благодійниками. Захід відбувся у Лондоні за участю українських сімей-переселенців. Пише ТСН. 

Ці книжки передадуть дітям – тимчасовим переселенцям із України у межах ініціативи пані Зеленської "Книжки без кордонів".

"Не знаю, чи було у ваших евакуаційних валізах місце для книжок. Найімовірніше, ні, і це цілком зрозуміло. Мало в кого воно було, а багато наших співвітчизників взагалі не мали валіз і речей… Ми не можемо повернути вас зараз на батьківщину, в рідний дім – це ще небезпечно. Але ми можемо зробити так, щоб батьківщина прийшла до вас у вигляді улюблених або нових, які стануть улюбленими, книжок. Ми називаємо цей проект "Книжки без кордонів", бо наші книги справді подорожують слідом за українцями до будь-якої країни, де вони потрібні", – сказала Олена.

Проєкт "Книжки без кордонів", започаткований під патронатом Зеленської, спрямований на друк книжок за макетами вітчизняних видавництв та їхнє розповсюдження серед українських дітей-переселенців по всій Європі. Мета ініціативи – мінімізувати перешкоди для навчання, а також зменшити тривожність у юних вимушених переселенців, які адаптуються до нового життя в незнайомій країні, забезпечивши їм зв’язок із домом.

У межах проєкту вже надруковано понад 160 тисяч українських книжок. До ініціативи долучилися 20 країн: Польща, Литва, Норвегія, Швеція, Ірландія, Німеччина, Болгарія, Латвія, Чехія, Естонія, Словаччина, Велика Британія, Туреччина, Молдова, Нідерланди, Японія, Казахстан, Італія, Фінляндія та Угорщина.

"Книжки не лише розважають чи навчають – вони об’єднують, повертають відчуття дому, мови. Це наша перемога на культурному фронті, і вона наближає головну перемогу", - зазначила перша леді.

Під час онлайн-включення Олена продемонструвала цікавий образ. На ній була біло-синя сорочка із зображенням карти України і дітей.

Дружина президента зробила акуратну зачіску, зібравши волосся у хвіст і обмотавши місце збору пасмом волосся. Ніжний макіяж і лаконічні сережки завершили діловий лук Зеленської.

Оценка материала:

5.00 / 1
У сорочці з картою України і дітьми: Олена Зеленська продемонструвала цікавий образ 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
13.08.2022 425
Еще материалы раздела «Суспільство»