НОВОСТИ ДНЯ: Дощі відійдуть, але буде хмарно: прогноз погоди на завтра  Українці розповіли про матеріальні втрати від війни  Війська РФ поступово відкочуватимуться: кремлівські пропагандисти готують росіян до здавання частини Херсонщини  У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги  ЗСУ переважають росіян у засобах ураження на Херсонщині – експерт  Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"  В Україні прогнозують суттєве здорожчання продуктів: якими будуть ціни найближчим часомвсе новости дня
Політика
Росія
13.08.2022 417

У Росії розбирають літаки на запчастини: експерт назвав це "вироком авіації"

Російські компанії почали розбирати літаки на запчастини, аби забезпечити необхідними компонентами інші.

Через запроваджені санкції Росія не може купувати необхідні запчастини для суден за кордоном. Станом на зараз дві третини російського цивільного флоту складаються літаків іноземного виробництва.

Що це означає для агресорки Росії, у ТСН.19:30 розповів авіаційний експерт Кирило Новіков.

"Це, здається, єдине, що залишається робити російським авіаторам. Тому що санкції невпинно б'ють по їхніх авіакомпаніях. Станом на сьогодні дві третини російського цивільного флоту складаються саме з іноземних літаків. Третина, яка радянська спадщина, - це нечисельна армія літаків, які літають переважно на внутрішніх рейсах до важкодоступних регіонів Росії", - розповів експерт.

Новіков каже, що міжнародні організації вимагають дотримання загальновизнаних правил безпеки щодо запчастин. Втім, після вторгнення до України російські компанії літають до країн, які дружні до агресорки Росії.

"Якщо тенденція, коли Росія буде використовувати одні літаки як донори для запчастин на інші, продовжиться, то, я думаю, - це вирок російській цивільній авіації. Станом на сьогодні в російських авіакомпаній на 16% вжиток літаків зменшився. Думаю,що до кінця року лише половина флоту залишиться в небі Росії", - вважає фахівець.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Росії розбирають літаки на запчастини: експерт назвав це "вироком авіації" 5.00 5 2
Політика / Росія
13.08.2022 417
Еще материалы раздела «Росія»