НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
13.08.2022 341

Кучугури снігу на українській станції "Академік Вернадський" в Антарктиці: полярники виходять на вулицю через балкон

Українські полярники показали відео, як вони можуть виходити з робочого місця на вулицю через другий поверх прямісінько з балкона.

bd92a32d45c7581349b0da2ff3f5087f_13.08.22

Про це пише ТСН.

Через хуртовини станцію вже тиждень постійно засипає снігом. І висота покриву сягає більше, аніж два метри. А подекуди - снігові завали - понад п'ять метрів. І хоч зимова картинка у серпні це красиво, все ж українським науковцям додалось роботи. Сніг потрібно оперативно розчищати, бо за плюсової температури в умовах Антарктики він швидко перетворюється на кригу. Відтак доводиться дбати про обладнання, зокрема - рятувати від обледеніння антени.

Нагадаємо:

У грудні 2021 року станцію "Академік Вернадський" засипало триметровим шаром снігу. Снігопад називають рекордними протягом останніх 20 років.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кучугури снігу на українській станції "Академік Вернадський" в Антарктиці: полярники виходять на вулицю через балкон 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
13.08.2022 341
Еще материалы раздела «Суспільство»