НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
14.08.2022 232

До України вже потрібно ставитися як до члена НАТО — Кіссінджер

Колишній державний секретар США Генрі Кіссінджер заявив, що до України слід ставитися як до члена НАТО після повномасштабного вторгнення Росії.

В інтерв'ю The Wall Street Journal він наголосив, що «жереб кинуто, і після того, як Росія поводила себе в Україні», варто так чи інакше ставитися до України як до члена НАТО.

При цьому Кіссінджер заявив, що передбачає «врегулювання», яке нібито збереже за Росією території, окуповані в 2014 році, хоча він не має відповіді на запитання, чим таке врегулювання відрізнятиметься від «непогодженої угоди для стабілізації конфлікту восьмирічної давності».

Раніше ексдержсекретар говорив, що виступає за роль України як буферної зони між Росією та Заходом, оскільки це нібито «краще б послужило стабільності».

Оценка материала:

5.00 / 1
До України вже потрібно ставитися як до члена НАТО — Кіссінджер 5.00 5 1
Політика / Україна
14.08.2022 232
Еще материалы раздела «Україна»